Producenci
Promocje
Dla firm

DLA FIRM - PROFI-BUD ŚLĄSK

Jedną z głównych specjalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa firm brukarskich, ogólnobudowlanych oraz hurtowni budowlanych w zakresie zaopatrzenia w materiały takie jak kostka brukowa, płyty tarasowe, galanteria betonowa, systemy odwodnień, impregnaty do kostki brukowej, kruszywa dekoracyjne oraz systemy ogrodzeń betonowych i panelowych oraz automatykę do bram.

Przy stałej współpracy zapewniamy naszym Klientom:

  • wsparcie marketingowe tj. wystawki z kostką brukową oraz ogrodzeniami, ekspozytory, banery reklamowe, katalogi oraz cenniki,
  • wsparcie projektowe i techniczne,
  • możliwość udziału w szkoleniach produktowych, z technik sprzedaży oraz dla brukarzy szkolenia typowo techniczne z dziedziny brukarstwa, dla instalatorów szkolenia z zakresu automatyzacji bram przesuwnych oraz skrzydłowych,
  • profesjonalną obsługę przez przypisanego dla Państwa firmy Doradcy Techniczno-Handlowego,
  • atrakcyjną ofertę handlową, która na pewno spełni Państwa oczekiwania

Ponadto oferujemy usługi koparko-ładowarką CAT oraz usługi transportowe samochodem samowyładowawczym (kruszywo, piasek, tłuczeń, pospółka) oraz HDS (kostka brukowa, cement etc.) o ładowności 8T, 12T i 18T.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego wymaganiom.

W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą dla Państwa firmy prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym pod numerami telefonów:

887 602 020 oraz 530 260 040 lub drogą mailową: biuro@profi-bud.eu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl